Santander Bank

Santander Bank Polska SA  – to  bank uniwersalny z siedzibą w Warszawie. Trzeci bank w Polsce pod względem wartości aktywów i trzeci pod względem liczby placówek. Od 2011 r. należy do hiszpańskiej grupy Santander. Od listopada 2016 r. jego prezesem zarządu jest Michał Gajewski. Jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. Priorytetem Santander Bank Polska jest satysfakcja i lojalność klientów, dlatego Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.

Spis przeprowadziliśmy pod nazwą J.K.F Sp.z o.o. Inwentaryzacja w Banku Zachodnim WBK Grupa Santander odbyła się skutecznie oraz bezproblemowo. Efektem tego jest zadowolenie obu stron. Spis zakończony sukcesem jest dla nas bardzo ważny, jednakże jest on jak zawsze podkreślamy wynikiem  fachowej współpracy oraz sprawnej komunikacji z pracownikami placówek.

Wartościami, które Klient wyniósł z współpracy jest m.in. oznakowanie wszystkich przedmiotów etykietami kontrolnymi do celów weryfikacyjnych i kontrolnych. Informację, które przedmioty nie są oklejone etykietami inwentarzowymi banku.

Wiedza Banku gdzie co i jakie przedmioty posiada, uporządkowanie ewidencji i wyczyszczenie jej z niepotrzebnych zapisów. Zweryfikowanie przedmiotów trudnodostępnych na podstawie Kart Przedmiotów. Największym wyzwaniem jest zawsze koordynacja pracy wielu Wykonawców Spisu w terenie, co dzięki doskonałej współpracy z przedstawicielami Banku, tym razem poszła płynnie i bez żadnych problemów.

Naszemu zadowolonemu Klientowi dziękujemy za referencje.

Otrzymaliśmy następujące referencje:

038_BZWBK_2016

Dziękujemy za miłe słowa:

,,Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i doświadczenie logiczne, analityczne oraz księgowe pracowników JKF. Umożliwiło to rozliczenie inwentaryzacji w możliwie najkrótszym czasie.

Polecamy JKF i jej zespół jako solidnego partnera w rozwiązywaniu nietypowych i trudnych zadań oraz jako przedsiębiorstwo przygotowane do dużych wyzwań i dużych projektów, w których wiedza z wielu obszarów, doświadczenie i logistyka są kluczowe do osiągnięcia sukcesów w realizacji projektu.

Grzegorz Kędzior

Dyrektor ds. Usług Finansowych