Przeprowadzki i przechowywanie

Zawsze staramy się zaproponować naszym klientom usługi, które pomagają im rozwijać prowadzoną przez nich działalność. Szczególną ofertę stanowi pomoc w przeprowadzkach i przechowywanie mienia firmy. Zakres usługi uzgadniamy indywidualnie, ponieważ każda sytuacja jest inna i wymaga zastosowania odmiennych rozwiązań.

Pomoc w przeprowadzce

Za każdym razem, kiedy trzeba przeprowadzić biuro, mieszkanie, magazyn czy sklep, właściciel z pracownikami mają dużo zadań i jeszcze więcej stresu. Przenosiny to nie tylko fizyczne dźwiganie i przewiezienie przedmiotów, ale też spory projekt do skoordynowania. Pomoc w przeprowadzce może okazać się niezastąpiona. Jednak wszelkie pozwolenia, ustalenia, planowanie, organizacja oraz decyzje wymagają dobrego partnera biznesowego przy realizacji tego wyzwania.

Choć specjalizujemy się w przeprowadzaniu inwentaryzacji środków trwałych, realizujemy także inne usługi, mające na celu ułatwienie pracy naszym klientom. Pomagamy w organizacji przeprowadzek, a także wspieramy ich sprawną realizację. Nasi pracownicy sprawią, że przeniesienie mienia zajmie znacznie mniej czasu. Udzielamy pomocy w transporcie wskazanego majątku do nowej siedziby firmy. Zawsze staramy się również doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

Przechowywanie

Przechowywanie mienia

Gdy brakuje w biurze czy mieszkaniu miejsca lub na jakiś czas trzeba coś przechować, trudno jest znaleźć dobre rozwiązanie w rozsądnej cenie. W razie konieczności zlokalizowania rzeczy już spakowanej, zwykle nie wiemy, do którego kartonu coś włożyliśmy, tracimy siłę i czas na przeglądanie wszystkich po kolei i denerwujemy się, że nie możemy tego znaleźć. Tymczasem istnieje rozwiązanie, które umożliwia zupełnie inne podejście do tematu przechowywania mienia.

Zapraszamy do skorzystania z usług przechowywania majątku w naszych magazynach. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przekazanych przedmiotów, niezależnie od ich gabarytów. Możesz nam powierzyć nie tylko mienie Twojej firmy, ale także dokumenty i materiały promocyjne. Wszystkie rzeczy zostaną przez nas opisane i w razie konieczności bez trudu uda nam się je zlokalizować, jeśli będziesz ich potrzebował.

Co wyróżnia naszą usługę przechowywania

Oferowana przez nas usługa przechowywania nie tylko wyróżnia się atrakcyjną ceną, która zależy od ilości przekazanych rzeczy. Płacisz bowiem tyko za przestrzeń, którą wykorzystasz, co sprawia, że to idealne rozwiązanie przy magazynowaniu mebli, sprzętu AGD, RTV, własnych kartonów z rzeczami. Umożliwiamy również składowanie mieniaw solidnych plastikowych pojemnikach, dostarczanych i odbieranych bezpośrednio od klienta. Taka propozycja pozwala na bezpieczne przechowanie dokumentów, materiałów marketingowych, rzeczy prywatnych. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.