Przeprowadzki | Przechowywanie

Czy przeprowadzki muszą być uciążliwe? 

Za każdym razem, kiedy trzeba przeprowadzić biuro, mieszkanie, magazyn czy sklep, właściciel z pracownikami mają pełne ręce zadań i dużo stresu. Przeprowadzka  to nie tylko fizyczne dźwiganie i przewiezienie przedmiotów, ale też  spory projekt do skoordynowania.
Wszelkie pozwolenia, ustalenia, planowanie, organizacja oraz decyzje wymagają dobrego partnera biznesowego przy realizacji tego wyzwania.

Przechowywanie oszczędzi Ci miejsca  

Gdy brakuje w biurze czy mieszkaniu miejsca, lub na jakiś czas trzeba coś przechować, trudno jest znaleźć dobre rozwiązanie w dostępnej cenie. 
Gdy jest coś potrzebne, zwykle nie wiemy, do którego kartonu coś włożyliśmy, tracimy siłę i czas na przeglądanie wszystkich po kolei i denerwujemy się, że nie możemy tego znaleźć.

Jakie są  usługi przechowywania na rynku? 

  • Przechowywanie per wykorzystana powierzchnia. Płacisz tyko za przestrzeń, którą wykorzystasz – idealne rozwiązanie na przechowanie mebli, sprzętu AGD, RTV, własnych kartonów z rzeczami.
  • Przechowywanie w solidnych plastikowych pojemnikach, dostarczanych i odbieranych bezpośrednio od Klienta – idealne rozwiązanie na przechowanie dokumentów, materiałów marketingowych, rzeczy prywatnych.