Dumni z Zaufania – Rekomendacja od Anwim S.A.

Z przyjemnością informujemy, że Inwentaryzacje PRO Sp. z o.o. otrzymała pisemny list rekomendacyjny od Anwim S.A., właściciela sieci stacji paliw Moya. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze usługi zostały docenione przez tak renomowaną firmę.

Profesjonalizm i Rzetelność na Każdym Etapie

Po raz drugi spółka Anwim powierzyła nam kompleksową inwentaryzację środków trwałych w swojej siedzibie oraz na stacjach paliw Moya. Projekt został zrealizowany zgodnie z Metodyką Inwentaryzacje PRO w trzech głównych etapach:

Etap I – Przygotowanie:

– Opracowanie pełnej dokumentacji projektu.

– Przygotowanie kolektorów oraz konfiguracja oprogramowania do spisu.

– Szkolenie wykonawców spisu.

Etap II – Realizacja:

– Wykonanie spisu z natury metodą potwierdzenia ewidencji we wszystkich lokalizacjach.

– Weryfikacja niedoborów i nadwyżek.

Etap III – Zakończenie:

– Opracowanie dokumentacji po spisie

– Rozliczenie – skazanie Kompensat, różnic inwentaryzacyjnych ( niedoborów i nadwyżek)

– Przekazanie uaktualnionej  Ewidencji Majątku.

Efektywna Współpraca z Anwim S.A. i Wysoka Jakość Usług

Proces inwentaryzacji przebiegał sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nasz zespół odwiedził wszystkie wskazane lokalizacje, dokonując identyfikacji, oznakowania majątku oraz przypisania go do właściwych lokalizacji a także do MPK. Pomimo dynamicznych zmian w projekcie, dostosowaliśmy się do potrzeb Anwim S.A., zapewniając zarówno wykwalifikowanych wykonawców, jak i szczegółową dokumentację.

Anwim S.A. szczególnie podkreśla naszą terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług. Nasza merytoryczna wiedza oraz profesjonalne podejście do inwentaryzacji zasłużyły na najwyższą ocenę. Efektem wspólnych działań było sporządzenie dokładnych arkuszy spisu z natury oraz zestawień i raportów, które pozwoliły ustalić stan majątku Anwim S.A. oraz wykazać nadwyżki i niedobory w stosunku do przekazanej ewidencji.

Specyfika tego projektu w postaci spisu z natury metodą potwierdzenia ewidencji różni się od standardowego spisu, tym że weryfikacja jest przed wszystkim do ewidencji, nie do lokalizacji. Taka metoda pozwala na uporządkowanie ewidencji zarówno pod względem rodzaju środków ale też przypisania ich do poszczególnych stacji paliw.

Plany na Przyszłość

Jesteśmy dumni, że Anwim S.A. planuje kontynuację współpracy z nami w przyszłości. Co więcej rekomendacja ta jest dla nas dowodem na to, że nasza ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wymierne efekty i satysfakcję naszych klientów.

W kolejnym kroku właściciel stacji paliw Moya, planuje wdrożyć autorski system do Zarządzania Majątkiem Firmy, co pozwoli na jeszcze precyzyjniejsze śledzenie życia środka trwałego w organizacji. Oczywiście nie może w tym projekcie zabraknąć IPRO, które kontynuować będzie współpracę w charakterze Doradcy i Konsultanta.

Podziękowania dla Anwim S.A.

Podsumowując chcielibyśmy serdecznie podziękować Anwim S.A. za zaufanie i możliwość realizacji tego projektu. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i dalszą współpracę, aby wspólnie osiągać sukcesy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym listem rekomendacyjnym oraz do kontaktu z naszą firmą abyście mogli Państwo zapoznać się z tym na czym polega współpraca z Inwentaryzacje PRO.

List Rekomendacyjny od Anwim S.A.

list