Dodruk etykiet – stała współpraca

W naszej ofercie posiadamy również usługę drukowania etykiet. Korzystamy z termotransferowej drukarki, a etykiety mogą powstać w dwóch rodzajach: papierowej i foliowej. 

Wygląd etykiet zależy od preferencji i wymagań Klienta, maksymalna szerokość dostępna w naszej ofercie to 10cm, nie ma ograniczeń dotyczących wysokości. Standardowe wymiary drukowanych przez nas etykiet inwentarzowych to 50x25mm, a etykiet kontrolnych używanych przy kolejnych spisach to 32x20mm. 

Po nawiązaniu współpracy prowadzimy zestawienie zakresów wydrukowanych etykiet by zapobiec ich dublowaniu. Możemy przygotować etykiety z każdym rodzajem kodu z wyjątkiem RFID. Przeznaczone są one do użytku wewnętrznego, nie są odporne na czynniki atmosferyczne. 

Nie oferujemy wydruku kolorowego, etykiety są białe z czarnym nadrukiem.  

 Nie rekomendujemy kodów RFID ze względu na to że nie są uniwersalne. Kody RFID nadają się na towary w sklepach, czyli produkty szybko zbywalne. W przypadku środków trwałych, które użytkowane są długo, podlegając częstemu myciu i przestawianiu, przenoszeniu, etykiet z tagiem RFID mogę ulec uszkodzeniu i nie nadawać się do sczytania czytnikiem kodów. W takiej sytuacji, podczas Inwentaryzacji, dany środek z uszkodzonym tagiem potraktowany będzie jako niedobór. 

Z naszego doświadczenia wiemy, że w projektach, w których została wdrożona ta technologia, tego typu przypadki to nawet ponad 30% skali problemów. Technologia RFID jest niewłaściwa do środków trwałych.