Poszukują Państwo sprawdzonego i pewnego partnera przy skanowaniu oraz digitalizacji dokumentów? Zapraszamy do nas.

skanowanie oraz digitalizacja dokumentów

Przy realizacji każdego projektu potrzebne jest mnóstwo danych oraz dokumentów, które należy zachować na przyszłość. Coraz częściej przechowuje się je w formie elektronicznej. W ten sposób zyskuje się dodatkową przestrzeń oraz zapewnia łatwy dostęp do dokumentów.  W Inwentaryzacje PRO zajmujemy się przeprowadzaniem pełnej digitalizacji dokumentacji księgowej, projektowej oraz medycznej.

Korzyści wynikające z digitalizacji danych:

  • więcej powierzchni użytkowej do pracy
  • łatwiejszy i szybszy dostęp do dokumentów
  • większa efektywność
  • dostęp do dokumentów w każdym miejscu
  • dodatkowe zabezpieczenie dokumentacji

Przed przystąpieniem do zeskanowanie i digitalizacji projektu bez względu czy jest on duży czy mały szczegółowo ustalamy potrzeby naszych klientów. Szczególnie istotnym dla nas elementem jest sposób zapisu dokumentu czy cały dokument ma być jednym plikiem czy też ma zostać on podzielony a jeśli tak, to które elementy mają być zeskanowane osobno tak aby jak najłatwiej można było je odnaleźć. 

Nasz oferta dokumentacji obejmuje:

– przygotowanie dokumentów do digitalizacji: usuwanie zszywek,  wyjęcie dokumentów z teczek oraz koszulek,

-ponumerowanie lub oklejenie etykietami z kodem kreskowym dokumentów przed digitalizacją a nawet wymianę uszkodzonych opraw czy opakowań.

– skanowanie dokumentacji według wcześniej ustalonej specyfikacji: w wybranym trybie kolorystycznym (czarno-białe, kolorowe lub skala szarości), w ustalonej rozdzielczości. Skanowanie w wybranym formacie. Jak również usuwanie białych strony oraz obracanie dokumentów.

– niszczenie zeskanowanych dokumentów – według potrzeby i uzgodnień z klientem.

Digitalizacja pozwala płacić mniej za powierzchnię biura i ułatwia wyszukiwane dokumentów.

Zrób porządek w ARCHIWUM już TERAZ! Skontaktuj się z nami